165Hz 144hz 24-calowy monitor do gier, komputer DP Port HDMI Display
| Rozmiar ekranu: | 24 -calowy monitor gier |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Wsparcie G-Sync, Free-Sync |
| Rozmiar ekranu: | 24 -calowy monitor gier |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Wsparcie G-Sync, Free-Sync |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 20 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 10,4 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 10,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC (DVI, USB Opcjonalnie) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 12,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny czy biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Wejścia: | VGA |
| Opcjonalne wejścia: | AV, DVI, BNC, DP, USB, TV, głośnik jest dostępny |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 20 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 18,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1 GB/2 GB |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | USB 3.0 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |