|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | S20W |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 jednostka |
| Cena: | Price can be negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 63x15x50 |
| Czas dostawy: | 5 ~ 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
Monitor LED LCD IPS 20 cali 350cd/M2 do biura i szkoły
20-calowy monitor biurkowy LED LCD IPS do biura i szkoły
| Rozmiar panelu | 20-calowy monitor LED 16:10 |
| Obszar wyświetlania | 408,2×255,1 (mm2) |
| Standardowa rozdzielczość | 1600x900 |
| Liczba kolorów | 16,7M |
| Jasność | 350cd/m2 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąt widzenia | Poziomy: 170° |
| Pionowy: 160° | |
| Współczynnik kontrastu | 50000000:1 |
| Złącze | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (dostosowane do wymagań) |
| Częstotliwość | 30~80KHz/60~75Hz |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 100 do 240V AC (DC 12V) |
| Głośnik (opcjonalnie) | 2x2W |
| Montaż (opcjonalnie) | 1) dostarczamy uchwyty ścienne do montażu na ścianie, VESA 75mm i 100mm |
| 2) dostarczamy stabilną metalową podstawę do podtrzymania monitora | |
| Sterowanie OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| jasność, współczynnik kontrastu, automatyczna regulacja, pozycja fazy, zegar, języki, funkcja, instalacja, reset |
![]()
![]()
![]()
1. Jaki jest główny produkt Państwa firmy?
A: Naszym głównym produktem są cyfrowe ramki do zdjęć, tablety, odtwarzacze reklamowe.
2. P: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
A: Tak, nasza firma zajmuje się głównie handlem hurtowym, ale jeśli nalegasz na zakup jednego, lub potrzebujesz tylko jednego zestawu, również dostarczymy Ci towar.
3. P: Jakie metody płatności akceptuje Państwa firma?
A: Akceptujemy większość metod płatności, ale głównie akceptujemy T/T, Western Union/ assurance trade payment.
4. P: Nigdy wcześniej nie robiłem z Państwem interesów, jak mogę zaufać Państwa firmie?
A: Nasza firma jest na .com od 11 lat, co jest dłużej niż większość naszych dostawców, jesteśmy złotymi dostawcami od lat. Co więcej, posiadamy sporo certyfikatów autoryzacyjnych, na przykład CE, ROHS, FCC, certyfikat On site check.
5. P: Jakie są warunki wysyłki i czas dostawy Państwa firmy?
A: Cóż, zależy to od ilości Państwa zamówienia. Jak Państwo wiedzą, potrzebujemy czasu na produkcję maszyn. Ale głównie czas wysyłki wynosi 3-8 dni roboczych po dostawie. Co do szczegółowych kosztów, zależy to od Państwa ostatecznego zamówienia.
6. P: Chciałbym zapytać, czy jest możliwość umieszczenia mojego logo na produkcie.
A: Tak, nasza kompleksowa usługa może być dostosowana do wymagań klienta, rozwój ODM/OEM, projektowanie, produkcja i przetwarzanie.