IPS Portable Hopestar Monitor 15 Inch USB Typ C HDMI Wejścia dla PS4 Switch
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024×768 |
| Typ interfejsu: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Jasność: | 400cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15.6 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3188 Quad Core procesor, taktowanie 1.6 |
| Baran: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| System operacyjny: | Androida 5.1 |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,4 / 15,6 / 18,5 / 19 / 19,5 / 20 / 21,5 / 22 /23 / 23,6 / 24 /24 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024 x 768 1920*1080 1024 x 768,1680 x 1050 |
| Typ interfejsu: | HDMI+VGA |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI USB DC |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty, pojemnościowe |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 10 cali. |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1024x600 |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Kąt widzenia: | Poziome 178 ° pionowe: 178 ° |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Złącze: | Typ-C/H-DMI |
| Zasilanie: | 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Instalacja: | Montowany na pulpicie lub na ścianie |