15,6-calowy dwuekranowy system POS All-in-One z ekranem dotykowym, szufladą na gotówkę i wbudowaną drukarką 58 mm, 2 GB RAM, do supermarketu
| Numer modelu: | K11 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | K11 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Procesor: | Dwudzenie A72+A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| System operacyjny: | Androida 7.1/9.0 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | Prawnie zastrzeżony |
| Interfejs napędu: | USB 2.0 |
| Usługa po sprzedaży: | Szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne części zamienne, naprawa |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |