Industrial 15.6 Inch RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10-punktowy ekran dotykowy
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Wielkość: | 10. cal IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | Prawnie zastrzeżony |
| Interfejs napędu: | USB 2.0 |
| Usługa po sprzedaży: | Szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne części zamienne, naprawa |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Płyta: | 13.3 "Panel LCD |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa-core, A53,1,5G |
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| System operacji: | Android 8.1 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |