10,1-calowy tablet medyczny RK3566 NFC POE do monitorowania dokumentacji medycznej i danych
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | Czterokreśna kora A17, 1,6G, RK3288 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| Pojemność pamięci: | 16 GB/32 GB |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Łączność: | Wi-Fi, niebieskie zębami |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| nfc: | Wsparcie |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Współczynnik kontrastu: | 800:1 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| PoE: | - Tak, proszę. |
| Kluczowe słowa: | tablet medyczny z Androidem |
| Pojemność pamięci: | 16 GB/32 GB |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 8.1,10.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | USB 3.0 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |