8-calowy poziomy pulpit Android Tablet do zamawiania RK3399 Procesor NFC POE Bank Tablet PC samoobsługowy
| Wielkość: | 8/10.1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Wielkość: | 8/10.1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 64 GB |
| System operacyjny: | Androida 14/15 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| procesor: | RK3399 |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Baran: | 2 GB |
| Wielkość: | 17,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Produkcja procesora: | Rockchipa RK3399 |
| Typ procesora: | 6 rdzeni |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, karta SIM*1, HDMI*1 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| System operacyjny: | Androida 9.0 |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Edytor: | Czterordzeniowy rockchip |
|---|---|
| Pamięć: | 2GB+16 GB |
| Interfejs wspornika: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Waga: | 1,5 kg |
| Światło LED: | 4 boki lekkie |