21.5 cali RK3288 RK3399 All In One Touch Screen PC 4G LCD Wall Mount
| Typ: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Typ: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Główna częstotliwość procesora: | 1,3 g |
| Typ napędu optycznego: | NIE |
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10 " |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,5 GHz |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | J6412, RK3288, RK3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080, opcjonalnie |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| interfejs: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |