18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Pc
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 6.0 |
| Status produktów: | Magazyn |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | prąd stały |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip Quda core |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat 2.0 |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | prąd stały |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | MT6753 Octa-Core 1,6 GHz; |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Wielkość: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 Quad Core |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |