17-calowy tablet Android z NFC w kształcie litery L do zamawiania w restauracji, do punktów sprzedaży detalicznej
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
|---|---|
| procesor: | RK3366 |
| System operacyjny: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
|---|---|
| procesor: | RK3366 |
| System operacyjny: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Keywords: | desktop android tablet pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| PoE: | - Tak, proszę. |
| Kluczowe słowa: | tablet medyczny z Androidem |
| Pojemność pamięci: | 16 GB/32 GB |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Pamięć ROM: | 32 GB/64 GB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Waga: | 500 g |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5MP |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Słowo kluczowe: | Wyświetlacz reklamy Android Tablet |
| Głośnik: | 2*5 W |
| Procesor: | RK3568 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 11 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 32 GB |
| BARAN: | 4 GB |
| Ochrona: | Czujnik odcisków palców |
|---|---|
| Sieć: | Przewodowe / WiFi / 3G 4G 5G (opcjonalnie) |
| Instalacja: | biurkowy, do montażu na ścianie |
| słowa kluczowe: | tablet PC Android 14 cali |
| Język OSD: | Wiele języków OSD |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| BARAN: | 4GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| name: | L shape desktop android tablet pc |
|---|---|
| os: | android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen: | Capacitive touch screen |
| application: | bank hotel Restaurant ordering |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| napięcie wejściowe: | 12V/3A |
| Pamięć: | 2 GB + 16 GB |
|---|---|
| nfc: | Wsparcie |
| Ekran dotykowy: | - Tak, proszę. |
| Funkcja: | NFC, Poe |
| Użycie: | Smart Office Business Education Education Nauk Gaming Ads Player |