350cd/M2 24 cali Tablet Android Poe Tablet Android Wall Mount Z HDMI Usb
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 64 GB |
| System operacyjny: | Androida 14/15 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Typ: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przednia kamera |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 (opcjonalnie PoE) |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3399, dwurdzeniowy A72+A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB, 16 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280*800 |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |