13.3Inch All In One Android Tablet Meeting Room PC With LED Light
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| System operacyjny: | Androida 6.0/8.1 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| System operacyjny: | Androida 6.0/8.1 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Stan produktów: | Nowy |
| Wielkość: | 8/10.1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Rozmiar: | 9,7 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32/64 GB |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | Quad Core Cor-Tex A17,1,8G, RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/10.0 |
| Baran: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| System: | Androida 11 |
| Wielkość: | 8,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| Baran: | 2 GB |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Wielkość: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Procesor: | Czterordzeniowy 1,3 GHz |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Zadzwoń do Handgrip: | Tak |
| Funkcjonować: | NFC Poe |
| Używać: | Szpital |