14calowy RK3566 CPU Tablet rezerwacji sali konferencyjnej Tablet Android Oświetlenie LED
| Wielkość: | 14 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 14 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Wielkość: | 14 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Wielkość: | 17,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
|---|---|
| Użycie: | Cyfrowy odtwarzacz reklamowy plakatu |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Rodzaj: | tablety biznesowe, tablety przemysłowe |
| Pojemność magazynowa: | 16 GB/32 GB/64 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | Mini-USB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |