15.6 cali IPS Przenośny Monitor 1920*1080p 60Hz Bezprzewodowy Ekran dotykowy
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Szeroki ekran: | - Tak, proszę. |
| Rozmiar ekranu: | 15,6" |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Rodzaj: | Przenośny monitor |
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Szeroki ekran: | - Tak, proszę. |
| Rozmiar ekranu: | 15,6" |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Rodzaj: | Przenośny monitor |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Jasność: | 350CD/M2 (1000CD/M2, opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu: | 42 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Rodzaj: | Dotyk pojemnościowy |
| Jasność: | 350CD/M2 (1000CD/M2, opcjonalnie) |