| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45, gniazdo karty SD, Type-C |
| Kamera: | 5MP/2MP opcjonalnie przednia, 13MP/5MP/8MP opcjonalnie tylna |
| Produkcja procesorów: | Rockchip 3399 2.0 GHz |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | (Wyższy opcjonalnie) |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | F1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | Micro USB |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3188 Quad Core procesor, taktowanie 1.6 |
| Baran: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| System operacyjny: | Androida 5.1 |
| Rozmiar ekranu: | 10 cali. |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Cechy: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu:: | G+G, 5 -punktowy dotyk pojemnościowy ekran dotykowy |
| Wytrzymały stopień: | IP65 Wodoodporna, odporna, kroplowa |