Samoobsługa RK3566 Procesor Tablet do zamawiania w restauracji 13,3-calowy POE NFC RGB LED Light Bar 5MP Kamera Android 11
| Rozmiar: | 13,3 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Rozmiar: | 13,3 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | Androida 14 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Pamięć ROM: | 32 GB/64 GB |
|---|---|
| Gniazdo karty SIM: | Wsparcie |
| ROM: | 4 GB |
| Procesor: | Ośmiordzeniowy RK3588 |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz i 5.0 GHz opcjonalnie) |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Rozmiar: | 14 cali |
|---|---|
| Procesor: | RK3568 |
| System: | Androida 11 |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | Mini-USB |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
|---|---|
| System operacyjny: | ANDROID |
| ROM: | 16/32 GB |
| Napięcie wejściowe: | 12 V/1,5A |
| Procesor: | RK3288 |
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 12" |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| PoE: | Wsparcie |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi, niebieskie zębami |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Typ procesora: | RK3588 Rockchip |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Rozmiar: | 10.36 cala |
|---|---|
| ekran: | Podwójny ekran |
| Procesor: | RK3288 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| BARAN: | 2 GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |