RJ45 lcd 802.11b/g/n WiFi All In One Touch Screen PC 2,0GHz 13 cali
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, LCD, drugi |
| System operacyjny: | Linux, Android, Windows, Inne |
| Baran: | 2 GB DDR3, 4 GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3399 |
| Baran: | 2 GB |
| Pamięć: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Wielkość: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Kamera lornetkowa |
| Edytor: | RockChip RK3288 Quad Core |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | Quad Core Cor-Tex A17,1,8G, RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/10.0 |
| Baran: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Kamera: | Przedni aparat opcjonalnie |
|---|---|
| Edytor: | A64 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/4G |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |