15.6 Inch Win 7/10 POS Terminal Kasy 8 128GB Maszyna z ekranem dotykowym i drukarką 58mm Zawiera funkcję SDK
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | J6412, RK3288, RK3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080, opcjonalnie |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| interfejs: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Główna częstotliwość procesora: | 1,3 g |
| Typ napędu optycznego: | NIE |
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Typ: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Składowanie: | 4GB+64 GB |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Rozmiar wyświetlacza: | 15,6 cala |
| Procesor: | Czterordzeniowy Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Gniazdo karty SIM: | Karta 4G Flow |
| Procesor: | Czterordzeniowy 1,3 GHz |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Zadzwoń do Handgrip: | Tak |
| Funkcjonować: | NFC Poe |
| Używać: | Szpital |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, LCD, drugi |
| System operacyjny: | Linux, Android, Windows, Inne |
| Baran: | 2 GB DDR3, 4 GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Słowo kluczowe: | 15,6 cala pojemnościowy ekran dotykowy wszystko w jednym komputerze POS |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 18,5" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterokreśnia kora A17,1,8G, RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |