RK3288 All In One Tablet PC 10-calowy tablet Android
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 (opcjonalnie PoE) |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 (opcjonalnie PoE) |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| procesor: | RK3399 |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Baran: | 2 GB |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3399 |
| Baran: | 2 GB |
| Pamięć: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Nazwa produktu: | 100, 1 cala tabletka do zamawiania w restauracji w kształcie litery L |
|---|---|
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Użycie: | Biznes |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | Czterokreśna kora A17, 1,6G, RK3288 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| Pojemność pamięci: | 16 GB/32 GB |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | Quad Core Cor-Tex A17,1,8G, RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/10.0 |
| Baran: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | MT6753 Octa-Core 1,6 GHz; |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | MT6753 Octa-Core 1,6 GHz; |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |