|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | 805 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztuk |
| Cena: | Price negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Prezent (z opakowaniem) : 29.7x24.6x6cm, 1,5 kg |
| Czas dostawy: | 2-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk / sztuk miesięcznie |
805, 8-calowy tablet przemysłowy IP68, wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na wandalizm.
| Rozmiar | 230×146×20±2 mm |
| Waga | 670 g |
| LCD | 8-calowy ekran IPS HD, rozdzielczość 800*1280 |
| TP | Pojemnościowy ekran dotykowy Corning Gorilla III klasy przemysłowej |
| Slot rozszerzeń | 2 sloty na karty PSAM (możliwość dostosowania 4 slotów na karty PSAM); 1 slot na kartę SIM (możliwość dostosowania podwójnej karty SIM w trybie gotowości); 1 slot na kartę Micro SD (TF) |
| Interfejs | 1 * interfejs Type-C, 1 * interfejs DC, 1 * interfejs Type-A 1 * port RS485 |
| Lampka kontrolna | Wskaźnik sieci, wskaźnik ładowania |
| Klawiatura | Trzy niestandardowe przyciski fizyczne F1 ~ F3 z boku |
| GPS | GPS (AGPS) z błędem 5 m |
| 4G (nie obsługuje połączeń 4G, obsługuje karty mobilne i Unicom 4G do wykonywania połączeń) | TDD-LTE (B38/B39/B40/ B41) FDD-LTE (B1/B2/B3/B4/B7/B17/B20) |
| 3G | WCDMA (850/1900/2100 MHz); |
| 2G | GSM/GPRS/Edge (850/900/1800/1900 MHz) |
| WIFI | Wifi 2,4 G + 5 G dwuzakresowe, IEEE802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
![]()
![]()
![]()
Jakość: Posiadamy ścisły system kontroli jakości. Wszystkie produkty zamówione z naszej fabryki są sprawdzane przez profesjonalny zespół kontroli jakości.
Obsługa posprzedażna: Zapewniamy zespół obsługi posprzedażnej, wszystkie problemy i pytania będą rozwiązywane przez nasz zespół obsługi posprzedażnej.
MOQ: Akceptujemy małe zamówienia i zamówienia mieszane. Zgodnie z wymaganiami naszych klientów, jako dynamiczny zespół, chcemy nawiązać kontakt ze wszystkimi naszymi klientami.
Doświadczenie: Jako dynamiczny zespół, dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu na tym rynku, nadal badamy i zdobywamy nową wiedzę od klientów, mając nadzieję, że staniemy się największym i profesjonalnym dostawcą w Chinach na tym rynku Biznes jeden.
OEM: Akceptujemy ODM/OEM.
Próbki: Dostarczamy próbki tego produktu z naszego źródła. W przypadku szczególnych trudności prosimy o kontakt z nami.
Czas produkcji: w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia.