RK3288 A64 NFC Wifi 12 cali Tablet Android z uchwytem ściennym
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przednia kamera |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przednia kamera |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat 2.0 |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Kamera: | Przedni aparat opcjonalnie |
|---|---|
| Edytor: | A64 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/4G |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Produkcja procesora: | Rockchipa RK3399 |
| Typ procesora: | 6 rdzeni |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Wielkość: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Słowo kluczowe: | 10 -calowy tablet Poe Android |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3188/RK3288 |
| System: | Android 5.1/6.0/7.0/8.1/9.0/10/11 |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800/1920x1080 |
| Baran: | 2 GB |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
| Produkcja procesorów: | Czterokreśna kora A17, 1,6G, RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |