|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | P270 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 jednostka |
| Cena: | usd 75 -80 /pcs |
| Szczegóły pakowania: | 63x15x50 |
| Czas dostawy: | 5 ~ 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
Monitor FHD 27 cali 75 Hz LED IPS Bezramkowy z wejściem HDMI
![]()
| Rozmiar panelu | Monitor LED 19 cali 16:10 |
| Obszar wyświetlania | 408,2 × 255,1 (mm2) |
| Standardowa rozdzielczość | 1920*1080 |
| Liczba kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji | 2 ms |
| Kąt widzenia | Poziomy: 170° |
| Pionowy: 160° | |
| Współczynnik kontrastu | 50000000:1 |
| Złącze | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (dostosowane do wymagań) |
| Częstotliwość | 30~80 KHz/60~75 Hz |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz: 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Głośnik (opcjonalnie) | 2x2W |
| Konfiguracja (opcjonalnie) | 1) dostarczane wsporniki ścienne do montażu na ścianie, VESA 75 mm i 100 mm |
| 2) dostarczana stabilna metalowa podstawa do podtrzymania monitora | |
| Sterowanie OSD | AUTO, +, POWER, -, MENU |
| jasność, współczynnik kontrastu, automatyczna regulacja, pozycja fazy, zegar, języki, funkcja, instalacja, reset |
Nowy design, prosty i piękny, swobodny i nieograniczony. Wszystkie style można podłączyć do sprzętu monitorującego, proszę mieć pewność przy zakupie.
![]()
![]()
Więcej modeli, prosimy o kontakt z nami.