|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | HOP156 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 |
| Cena: | Price can be negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 53x10x31cm |
| Czas dostawy: | 2-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, D/P, Western Union |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
13,3-calowy przenośny monitor dotykowy FHD 1080P z TypeC HDMI i baterią
| Typ panelu | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 13,3" |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Rozdzielczość (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Proporcje | 16:9 |
| Powierzchnia panelu | Przeciwodblaskowa |
| Panel dotykowy | Panel dotykowy |
| Interfejs | Wejście 1 | HDMI 2.0x1 do wideo |
|---|---|---|
| Wejście 2 | TypeCx1 do zasilania | |
| Wejście 3 | TypeCx1 do wideo | |
| Wejście 4 | Micro USBx1 do transferu danych | |
| Type-C zarówno do A/V, jak i zasilania | Tak; port TC obsługuje to |
1. Obsługa połączenia PS4/PS5 do wyświetlania gier
![]()
![]()
2. Bateria jest opcjonalnym wyborem. z baterią jest łatwy w użyciu, gdziekolwiek jesteś. Bateria: 7500 mAh
![]()
3. Szczegółowe zdjęcia produktów
![]()
![]()