|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | P722p |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 jednostka |
| Cena: | Price can be negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 50x14x41 |
| Czas dostawy: | 5 ~ 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
| Numer modelu. | P72P |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar panelu | 17-calowy ekran z podświetleniem TFT-LED |
| Wizualny rozmiar panelu | 341,9 × 274,4 (mm²) |
| Standardowa rozdzielczość | 1280x1024 |
| Liczba kolorów | 16,2 mln |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kąt widzenia | Poziomy: 170° |
| Pionowy: 160° | |
| Współczynnik kontrastu | 50000000:1 |
| Złącze | VGA+HDMI |
| Częstotliwość | 30~80 KHz/60~75 Hz |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz: 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Głośnik (opcjonalnie) | 2x2W |
| Konfiguracja (opcjonalnie) | 1) dostarczane wsporniki ścienne do montażu na ścianie, VESA 75 mm i 100 mm |
| 2) dostarczana stabilna metalowa podstawa do podtrzymania monitora | |
| Sterowanie OSD | AUTO, +, POWER, -, MENU |
| jasność, współczynnik kontrastu, automatyczna regulacja, pozycja fazy, zegar, języki, funkcja, instalacja, reset |