|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | H2336 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 jednostka |
| Cena: | price can be negiatable |
| Szczegóły pakowania: | 63x15x50 |
| Czas dostawy: | 5 ~ 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
| Rozmiar panelu | 23,6-calowy monitor LED 16:10 |
| Obszar wyświetlania | 408,2×255,1 (mm2) |
| Standardowa rozdzielczość | 1920*1080 |
| Liczba kolorów | 16,7M |
| Jasność | 350cd/m2 |
| Czas reakcji | 2ms |
![]()
| Kąt widzenia | Poziomy: 170° |
| Pionowy: 160° | |
| Współczynnik kontrastu | 50000000 :1 |
| Złącze | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (dostosowane do wymagań) |
| Częstotliwość | 30~80KHz/60~75Hz |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz: 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Głośnik (opcjonalnie) | 2x2W |
| Konfiguracja (opcjonalnie) | 1) dostarczyć wsporniki ścienne do montażu na ścianie, VESA 75mm i 100mm |
| 2) dostarczyć stabilną metalową podstawę do podtrzymania monitora | |
| Sterowanie OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| jasność, współczynnik kontrastu, automatyczna regulacja, pozycja fazy, zegar, języki, funkcja, instalacja, reset |
Nowy design, prosty i piękny, swobodny i nieograniczony. Wszystkie style można podłączyć do sprzętu monitorującego, proszę mieć pewność przy zakupie.
Więcej modeli, prosimy o kontakt z nami.