|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | P215p |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 jednostka |
| Cena: | Price can be negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 45*46*20 cm |
| Czas dostawy: | 5 ~ 7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
Czarny 21,5-calowy monitor komputerowy Full HD 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD
21,5-calowy monitor komputerowy Full HD 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD z podświetleniem LED, czarny
| Rozmiar panelu | 21,5-calowy monitor LED |
| Obszar wyświetlania | 476,64(H) × 268,11(V)(mm2) |
| Rozdzielczość standardowa | 1920x1080 |
| Liczba kolorów | 16,7M |
| Jasność | 350cd/m2 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąt widzenia | Poziomy: 170° |
| Pionowy: 160° | |
| Współczynnik kontrastu | 50000000:1 |
| Złącze | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (dostosowane do wymagań) |
| Częstotliwość | 30~80KHz/60~75Hz |
| Zasilacz | Zewnętrzny zasilacz: 100 do 240V AC (DC 12V) |
| Głośnik (opcjonalnie) | 2x2W |
| Konfiguracja (opcjonalnie) | 1) dostarczyć wsporniki ścienne do montażu na ścianie, VESA 75mm i 100mm |
| 2) dostarczyć stabilną metalową podstawę do podtrzymania monitora | |
| Sterowanie OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| jasność, współczynnik kontrastu, automatyczna regulacja, pozycja fazy, zegar, języki, funkcja, instalacja, reset |
Technologia Splendid Video Intelligence optymalizuje wydajność wideo i wierność obrazu poprzez poprawę koloru, jasności, kontrastu i ostrości;
Szczegółowe zdjęcia
Nowy design, prosty i piękny, swobodny i nieograniczony. Wszystkie style można podłączyć do sprzętu monitorującego, proszę mieć pewność przy zakupie.
![]()
![]()
![]()
![]()