|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | HGN801 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztuk |
| Cena: | $580.00-1000 |
| Szczegóły pakowania: | Prezent (z opakowaniem) : 29.7x24.6x6cm, 1,5 kg |
| Czas dostawy: | 2-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Typ | Specyfikacja |
|---|---|
| Procesor | MT6753 Cortex A53 1,5 GHz ośmiordzeniowy |
| Pamięć RAM | RAM: 2 GB ROM: 16 GB |
| RAM: 3 GB ROM: 32 GB (opcjonalnie) | |
| Aparat | 5 MP + 13 MP z lampą błyskową i autofokusem |
| System operacyjny | Android 7.0-8.0 |
| Pamięć | Micro SD (maks. rozszerzenie do 128 GB) |
| Specyfikacja | |
| Rozmiar | 230×146×20±2 mm |
| Waga | 670 g |
| Wyświetlacz LCD | 8-calowy ekran IPS HD, rozdzielczość 800*1280 |
| TP | Corning Gorilla III przemysłowy ekran pojemnościowy Multi-touch |
| Slot rozszerzeń | 2 gniazda kart PSAM (możliwość dostosowania 4 gniazd kart PSAM); 1 gniazdo karty SIM (możliwość dostosowania podwójnej karty SIM w trybie gotowości); 1 gniazdo karty Micro SD (TF) |
| Lampka kontrolna | Wskaźnik sieci, wskaźnik ładowania |
| Klawiatura | Trzy niestandardowe przyciski fizyczne F1 ~ F3 z boku |
| GPS | GPS (AGPS) z błędem 5 m |
1. Jesteśmy fabryką hopestar w Chinach z 18-letnią historią, dojrzałą technologią i doskonałą jakością. Fabryka znajduje się w Guangdong w Chinach, zajmuje powierzchnię ponad 12 000 metrów kwadratowych, zatrudnia prawie 200 wykwalifikowanych pracowników i posiada 7 linii montażowych oraz warsztaty produkcji modułów, o zdolności produkcyjnej 7000 sztuk/dzień.
2. Ponad 14 lat doświadczenia w produkcji wyświetlaczy / komputerów typu all-in-one / cyfrowych ramek do zdjęć / notebooków.
3. Nasze produkty są eksportowane na cały świat, a nasi klienci pochodzą z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Środkowej i Afryki.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
,
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()