18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Pc
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Produkcja procesora: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB+16 GB |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 6.0 |
| Status produktów: | Magazyn |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | Androida 14 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 21,5 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3588S2 |
| System: | Androida 13 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |