15-calowy N2840 Desktop POS Machine Restaurant POS Terminal 2+32GB System All in One POS z wyświetlaczem klienta
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 9.0 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Produkcja procesora: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB+16 GB |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Wielkość: | 10. cal IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,5 GHz |