1080p 15calowy Android6.0 8GB 1.5GHz All In One Touch Screen PC dla supermarketów
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 6.0 |
| Status produktów: | Magazyn |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Płyta: | 13.3 "Panel LCD |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Wielkość: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 Quad Core |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Wielkość: | 7-55 cala opcjonalnie |
|---|---|
| procesor: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Opcjonalnie |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800/1920x1080 |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Wielkość produktu: | 15,6 cala |
|---|---|
| System operacyjny: | Win-7/Win-10 |
| procesor: | Celeron/Core i3/i5 |
| Pamięć: | DDR3 2G/4G/8G |
| Dysk twardy: | 32 GB/64 GB/128 GB SSD |
| Wielkość: | Opcjonalnie 15,6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Baran: | 8 GB DDR3 |
| Pamięć: | SSD 128 GB |
| procesor: | I5 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | J6412, RK3288, RK3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080, opcjonalnie |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| interfejs: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| Edytor: | i3 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| System operacyjny: | Windows7/10, Android |