15,6-calowy ekran dotykowy POS All In One Desktop System POS dla handlu detalicznego N2840 2+32GB Terminal POS do supermarketu z systemem Windows
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windowsa 7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windowsa 7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Główna częstotliwość procesora: | 1,3 g |
| Typ napędu optycznego: | NIE |
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | Mini-USB |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 8 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A17 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Wielkość: | 11,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 4GB |
| ROM: | 32 GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip Quda core |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Rozmiar panelu: | 10,1 cala |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |