Hopestar 1.5GHz 1GB 10 Inch Android Tablet Pc / Komputer z ekranem dotykowym
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa-core, A53,1,5G |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa-core, A53,1,5G |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | Prawnie zastrzeżony |
| Interfejs napędu: | USB 2.0 |
| Usługa po sprzedaży: | Szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne części zamienne, naprawa |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Wielkość: | 14 -calowy ekran IPS |
|---|---|
| Kamera: | Kamera lornetkowa |
| Edytor: | RockChip RK3288, RK3399 Opcjonalnie |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Produkcja procesora: | Rockchipa RK3399 |
| Typ procesora: | 6 rdzeni |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| System operacji: | Android 8.1 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 9.0 |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip Quda core |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |