POE RK3288 Tablet Android dla użytku przemysłowego System Android 8.1
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Płyta: | 13.3 "Panel LCD |
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Płyta: | 13.3 "Panel LCD |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Wielkość: | 14 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| System: | Android 13 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Rozmiar: | 13.3 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3568 |
| System: | Android 11 |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 6.0 |
| Status produktów: | Magazyn |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |