| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 18,5" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterokreśnia kora A17,1,8G, RK3288 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |