Komputer 1920x1080 60Hz LCD Monitor Ekranu dotykowego
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 19 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1440X900 |
| Typ interfejsu: | DC, VGA |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Zastosowanie: | Pulpit, wewnątrz, montaż na ścianie |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 19.5 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 20 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Kąt widzenia: | Poziome 178 ° pionowe: 178 ° |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Złącze: | Typ-C/H-DMI |
| Zasilanie: | 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Instalacja: | Montowany na pulpicie lub na ścianie |