Przenośny monitor do gier 4K o pojemności 350 cd/m2
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala, 15 cali opcjonalnie |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 4K/1920 x 1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala, 15 cali opcjonalnie |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 4K/1920 x 1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 8 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A17 |
| Rozmiar: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Składowanie: | 4GB+64 GB |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Rozmiar wyświetlacza: | 15,6 cala |
| Procesor: | Czterordzeniowy Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Gniazdo karty SIM: | Karta 4G Flow |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1024×768 |
| Typ interfejsu: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Jasność: | 400CD/M2 |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Rezolucja: | 1024×768 |
| Jasność: | 400CD/M2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| współczynnik proporcji: | 5:4 |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Rozmiar ekranu: | 10,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC (DVI, USB Opcjonalnie) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 cala |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Jasność: | 400cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Współczynnik proporcji: | 5:4 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| stan produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 12" |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |