Rockchip RK3399 10calowy Android 7.0 Tablet Pc Wall Mount Touch Screen
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3188 Quad Core procesor, taktowanie 1.6 |
| Baran: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| System operacyjny: | Androida 5.1 |
| Rozmiar ekranu: | Pojemnościowy monitor dotykowy 21,5 cala FHD 1080p biały kolor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, USB |
| Typ ekranu dotykowego: | Opcjonalny dotyk kapitałowy, dotyk rezystancyjny |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Rozmiar panelu: | 10,1 cala |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Rozmiar ekranu: | 19 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1440X900 |
| Typ interfejsu: | VGA i HDMI, RS232- Opcjonalnie |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Procesor: | Dwudzenie A72+A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| System operacyjny: | Androida 7.1/9.0 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Produkcja procesora: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB+16 GB |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | wygrać 10 |