Sprzedaż detaliczna 15,6 cali Dual Touch Screen All in One Terminal Machine z technologią drukarki transferu cieplnego
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Kolor: | czarny, biały |
| Procesor: | Czterordzeniowy kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz i 5.0 GHz opcjonalnie) |
| Rezolucja: | 1280 x 800 pikseli |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 12 15 15,6 17 19 21,5 24 32 ”TFT-LCD |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1024*768, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1440*900 |
| Typ interfejsu: | VGA i DVI, HDMI, RS232 – opcjonalnie |
| Typ: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Screen size: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280x1024,1280*800,1920*1080,1440*900 |
| Interface type: | VGA and DVI , HDMI, RS232- optional |
| Type: | Resistive Touch, Capative optional |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Numer modelu: | i9-2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |