RK3288 Tablet Android
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | Androida 14 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |