15,6-calowy terminal POS N2840 z ekranem dotykowym do sklepu detalicznego i restauracji
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 13.3/15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | i3 |
| System: | Windowsa 7/10 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Wielkość: | 11,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 4GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | i3 |
| System: | System Windows7 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 17 cali |
|---|---|
| procesor: | N5095 |
| System: | okna 10 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Wielkość: | 15,6+14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windowsa 7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows 7/10, Android |
| Baran: | 4GB |
| ROM: | 64 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | J6412, RK3288, RK3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080, opcjonalnie |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| interfejs: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |