Kasa samoobsługowa w supermarkecie, dotykowy terminal POS 15,6 cala, samoobsługowy kiosk z płatnościami NFC i QR
| Wielkość: | Opcjonalnie 15,6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Baran: | 8 GB DDR3 |
| Pamięć: | SSD 128 GB |
| procesor: | I5 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Wielkość: | Opcjonalnie 15,6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Baran: | 8 GB DDR3 |
| Pamięć: | SSD 128 GB |
| procesor: | I5 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Wielkość: | 5,5 cala |
|---|---|
| procesor: | MT6580 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| Edytor: | i3 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| System operacyjny: | Windows7/10, Android |
| Wielkość: | 5,45 cala |
|---|---|
| procesor: | MT8766V |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip Quda core |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 64 GB |
| System operacyjny: | Androida 14/15 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
| Wielkość: | 15Ekran 0,6 cala |
|---|---|
| procesor: | I5 |
| System: | Windows7/10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Wielkość: | 21,5 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3588S2 |
| System: | Androida 13 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Kolor: | czarny, biały |
| Procesor: | Czterordzeniowy kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz i 5.0 GHz opcjonalnie) |
| Rezolucja: | 1280 x 800 pikseli |
| Wielkość: | 10. cal IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |