10.1 cala L kształt AIO Tablet PC 4G LTE POE NFC RFID ekran dotykowy
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Kamera: | Przednia kamera |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 12" |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,6 GHz |
| Kamera: | 5MP+13MP z Flash i Auto Focus |
|---|---|
| Obsługiwać częstotliwość: | 13,56MHz |
| System operacyjny: | Android 7.0-8.0 |
| Sieć: | WiFi, GSM, 4G, 3G, wsparcie 2G, 3G, 4G i WiFi |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | Micro USB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3188 Quad Core procesor, taktowanie 1.6 |
| Baran: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| System operacyjny: | Androida 5.1 |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | MT6753 Octa-Core 1,6 GHz; |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | MT6753 Octa-Core 1,6 GHz; |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | RK3399 (ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, karta SIM*1, HDMI*1 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| System operacyjny: | Androida 9.0 |