21.5 cali RK3288 RK3399 All In One Touch Screen PC 4G LCD Wall Mount
| Typ: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Typ: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Pamięć ROM: | 32 GB/64 GB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | Czterokreśna kora A17, 1,6G, RK3288 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| Pojemność pamięci: | 16 GB/32 GB |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rozmiar ekranu: | 10,1" |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Cechy: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu:: | G+G, 5 -punktowy dotyk pojemnościowy ekran dotykowy |
| Wytrzymały stopień: | IP65 Wodoodporna, odporna, kroplowa |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | prąd stały |
| Interfejs napędu: | USB |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Androida 8.1 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |