WIFI RJ45 RAM 2GB Tablet Pc / 12 Inch Android Tablet
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Procesor: | Dwudzenie A72+A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| System operacyjny: | Androida 7.1/9.0 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przednia kamera |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Kamera: | 5MP+13MP z Flash i Auto Focus |
|---|---|
| Obsługiwać częstotliwość: | 13,56 MHz |
| System operacyjny: | Android 7.0-8.0 |
| Sieć: | WiFi, GSM, 4G, 3G, wsparcie 2G, 3G, 4G i WiFi |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| ledowy pasek świetlny: | LED LED BASK z RGB i mieszanym kolorem |
| VESA: | 75*75 mm |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Kamera: | 5MP+13MP z Flash i Auto Focus |
|---|---|
| Obsługiwać częstotliwość: | 13,56MHz |
| System operacyjny: | Android 7.0-8.0 |
| Sieć: | WiFi, GSM, 4G, 3G, wsparcie 2G, 3G, 4G i WiFi |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat opcjonalnie |
|---|---|
| Edytor: | A64 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/4G |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rozmiar ekranu: | 10 cali. |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Cechy: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu:: | G+G, 5 -punktowy dotyk pojemnościowy ekran dotykowy |
| Wytrzymały stopień: | IP65 Wodoodporna, odporna, kroplowa |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |