18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Pc
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
| Typ procesora: | RK3288 Quad Core Cortex A17 |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | Mini-USB |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | Micro USB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB typu A |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamien |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Kamera: | Przednia kamera |
|---|---|
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |