13.3 cali RK3288 1080p Tablet medyczny PC Na ścianie NFC POE Tablet Android szpitalny
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa-core, A53,1,5G |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | Prawnie zastrzeżony |
| Interfejs napędu: | USB 2.0 |
| Usługa po sprzedaży: | Szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne części zamienne, naprawa |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| BARAN: | 4GB |
| Procesor: | RK3568 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 11 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 32 GB |
| BARAN: | 4 GB |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Wielkość: | 7-55 cala opcjonalnie |
|---|---|
| procesor: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Opcjonalnie |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800/1920x1080 |
| Kamera: | Przednia kamera |
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| System operacji: | Android 8.1 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |