Inteligentny 12-calowy tablecik Android z Androidem 5.1 RK3288 Kamera WiFi RJ45 HD Karta SD USB
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | USB 3.0 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | USB 3.0 |
| Słowo kluczowe: | 10 -calowy tablet Poe Android |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Produkcja procesora: | Rockchipa RK3399 |
| Typ procesora: | 6 rdzeni |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |