15.6" Panel LCD Pojemnościowy Ekran dotykowy Terminal POS Win7/8/10 System kasy All-in-One dla branży hotelarskiej
| Numer modelu: | Rs607 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | oem |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | Rs607 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | oem |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | i3 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Numer modelu: | Rs623 |
| Stan produktów: | Nowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Wielkość: | 11,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 4GB |
| ROM: | 32 GB |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |