Rj45 13Inch 1.5GHz Octa Core All In One Touch Screen PC Tablet Android 6.0
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,5 GHz |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,5 GHz |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Numer modelu: | Rs623 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 8 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A17 |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windowsa 7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, LCD, drugi |
| System operacyjny: | Linux, Android, Windows, Inne |
| Baran: | 2 GB DDR3, 4 GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | Mini-USB |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |