18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Pc
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | USB 3.0 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |